سامسونگ احتمالا نام گلکسی زد فلیپ ۲ را تغییر خواهد داد

شرکت سامسونگ با اعمال تغییرات عجیب در نام محصولاتش غریبه نیست. اگر به یاد داشته باشید این شرکت پس از عرضه گلکسی نوت ۵، عدد ۶ را کنار گذاشت و مستقیما گلکسی نوت ۷ را معرفی کرد. مدتی پیش نیز سری گلکسی اس و گلکسی نوت شاهد افزایش ده‌تایی شماره مدل خود بودند! این شرکت پس از عرضه گلکسی زد فولد ۲ نام این سری را نیز از سامسونگ گلکسی فولد تغییر داد. حالا قرار است داستانی مشابه را در گلکسی زد فلیپ ۳ داشته باشیم.

سامسونگ قصد دارد نام گوشی بعدی از خانواده فلیپ را به گلکسی زد فلیپ ۳ تغییر دهد؛ در صورت حقیقت داشتن این شایعه، دیگر شاهد گلکسی زد فلیپ ۲ نخواهیم بود.

البته اگر منطقی به این قضیه نگاه کنیم، این تصمیم بدی نیست. از یک سو این سومین گوشی از خانواده زد فلیپ سامسونگ خواهد بود و طبیعی است که عدد ۳ را در نسل جدید خود ببیند. درواقع نسل اول که زد فلیپ نام داشت و نسل دوم هم که پردازنده جدیدترین در خود می‌دید، گلکسی زد فلیپ ۵G نام گرفته بود. بنابراین طبیعی است که در نسل سوم، این گوشی گلکسی زد فلیپ ۳ نام بگیرد.

در سوی دیگر، گوشی گلکسی زد فولد سامسونگ در سومین نسل خودش قرار است گلکسی زد فولد ۳ نام بگیرد. برای یکپارچه شدن نام زد فلیپ با زد فولد، هر دو گوشی اگر پسوند ۳ را دریافت کنند منطقی‌تر است. با این کار، مشتریان هم راحت‌تر می‌توانند بین خانواده گوشی‌های سامسونگ با نمایشگر تاشو انتخاب کنند.

البته این موضوع هنوز یک شایعه است و ممکن است سامسونگ همچنان دستگاه تاشو جدید خود را با نام گلکسی زد فلیپ ۲ نیز عرضه کند. در هر صورت، گلکسی زد فلیپ ۳ یا زد فلیپ ۲، در کنار گلکسی زد فولد ۳ قرار است در ماه جولای سال جاری میلادی معرفی و به بازار عرضه شوند. شما درباره این سری از گوشی‌های تاشو سامسونگ چه فکر می‌کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...