آیفون ۲۰۲۳ دوربین تله‌فوتو پریسکوپی خواهد داشت

در سال‌های جاری اکثر شرکت‌های فناوری به سمت نمایشگرهای تمام صفحه با حفره‌ای برای دوربین سلفی، حرکت کرده‌اند. اما اپل همچنان از ناچ در نمایشگر‌های آیفون بهره می‌برد. مینگ چی کو می‌گوید در آیفون ۲۰۲۳ شاهد تغییرات بسیاری در این گوشی خواهیم بود که این تغییرات شامل استفاده از فیس آیدی زیر نمایشگر و همین‌طور لنز پریسکوپی تله فوتو می‌شود.

طبق اکثر گزارش‌ها، بریدگی آیفون‌ها امسال کوچکتر می‌شود. آخرین اخبار نشان می‌دهد که ناچ موجود در آیفون امسال، ۱۰ درصد از طرفین کوچکتر می‌شود و اپل نیز قرار است به سمت سایر شرکت‌ها حرکت کند. با این حال بسیاری از مردم دوست دارند که ناچ کاملا برداشته شود، اما یک مشکل بزرگ به فیس آیدی و دات پروژکتور آن است که نقاط نوری را برای تشخیص چهره به سوژه می‌تاباند. جابه جایی یا کوچک کردن این موارد کلید تغییر صفحه نمایش در آیفون است. گفته می‌شود در سال ۲۰۲۲، اپل از صفحه نمایش حفره دار استفاده می‌کند  و کو اعلام کرده در سال ۲۰۲۳ اپل قادر است تا از فیس آیدی زیر نمایشگر بهره بگیرد و یک صفحه نمایش یکپارچه و بدون حاشیه درست کند.

البته تا معرفی آیفون ۲۰۲۳ زمان زیادی باقی مانده است و کو هم علاوه بر این موضوع، درباره آیفون مینی هم صحبت کرده است. او همچنین گفته در سال ۲۰۲۲، دیگر از آیفون مینی خبری نیست و دوربین هم دست خوش تغییر خواهد شد. انتظار می‌رود که آیفون ۱۴ از لنز ۴۸ مگاپیکسلی واید به عنوان دوربین اصلی استفاده کند. همین طور لنز پریسکوپی برای گرفتن عکس‌های تله‌فوتو بهتر در آیفون به کار خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...