آشنایی با سه اپلیکیشن آموزش قدم به قدم زبان انگلیسی [تماشا کنید]

این روزها روش‌های یادگیری و تقویت زبان آنقدر زیاد و متنوع شده‌اند که دیگر چالش اصلی در این راه مسائلی مثل هزینه نیست، بلکه «انتخاب روش مناسب» از بین صدها، شاید هم هزاران روش بزرگترین چالشی است که زبان آموزان بر سر راه خود دارند.

تحت این شرایط برخی استفاده از اپلیکیشن آموزش زبان را در اولویت قرار می‌دهند، انتخابی که از چندین جهت انتخاب ایده‌آلی به شمار می‌آید. از یک طرف دسترسی به یک اپلیکیشن آموزش زبان به سادگی انجام می‌گیرد و عمده این اپ‌ها هم به صورت رایگان (با پرداخت درون‌برنامه‌ای در دسترس‌اند. نکته بعد اینکه اپلیکیشن‌های موجود برای شیوه تدریس، روش‌های خاص و متنوع خود را اختراع کرده‌اند که این موضوع به کاربران حق انتخاب نسبتا بالایی داده.

خوشبختانه یکی دو سالی هست که توسعه‌دهندگان ایرانی هم به این حوزه به صورت جدی‌تری از قبل ورود پیدا کرده‌اند به طوری که همین حالا اگر در استورهای داخلی بگردید، چند اپلیکیشن آموزش زبان ایرانی بسیار خوب و مفید پیدا می‌کنید که زبان مادری‌مان را واسطه یادگیری سایر زبان‌ها قرار داده‌اند.

در ویدیویی که مشاهده می‌کنید به سه مورد از اپلیکیشن‌های آموزش زبان با کیفیت ایرانی پرداخته‌ایم. اولین اپلیکیشن لرنیت نام دارد که به سبک و سیاق کلاسیک کلاس‌های حضوری زبان، آموزش خود را به صورت سطح‌بندی شده در اختیارتان می‌گذارد.

اپلیکیشن بعدی زبان بیاموز است که با اندکی تفاوت به غیر از زبان انگلیسی آموزش زبان‌های دیگری مثل فرانسه و عربی و آلمانی را هم در دستور کار قرار داده است. و در نهایت اپلیکیشن دهکده زبان را داریم که برای آموزش زبان روش‌های مؤثری مثل یادگیری زبان با شنیدن اخبار و خواندن کتاب و تماشای فیلم را برای کاربران در نظر گرفته است.

هر کدام از این سه اپلیکیشن در ارائه خدمات خود موفق بوده‌اند و آمار و ارقام خوبی که در اپ استورهای ایرانی بدست آمده کاملا مؤید این موضوع است. با این اوصاف شما را به تماشای این ویدیو دعوت می‌کنیم و صمیمانه منتظر خواندن نظرات و تجربیات ارزشمندتان با هر کدام از این اپلیکیشن‌ها هستیم.

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قبلا حساب کاربری ایجاد کرده اید؟
گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟
Loading...